• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці сьогодні похмура погода – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Кві 19, 2024
У Вінниці сьогодні похмура погода – Вінниця Преспоінт

Протягом усього дня у Вінниці очікується хмарна погода зранку до вечора. Нічний сильний дощ слід очікувати вранці, але його інтенсивність поступово послабшає. В середині дня опадів не передбачається, проте ближче до вечора можливий невеликий дощ. Температура повітря від + 4 до +10 градусів.

За останні 130 років, 19 квітня відзначався наступними температурними максимумами та мінімумами:
  • МАКС: 23.4° (2000)
  • МІН: -3.8° (1945)

За народним прогнозом погоди, у цей день частіше за все панувала тиха атмосфера. Якщо день виявлявся спокійним, селяни спостерігали: “Це – до врожаю ранніх хлібів”.

19 квітня, Вінниця. Очікується хмарна погода зранку до вечора. Нічний дощ слід очікувати вранці, але його інтенсивність послабшає. Протягом дня не передбачається опадів, але можливий невеликий дощ ближче до вечора. Температура повітря буде коливатися від +4 до +10 градусів.

Аналізуючи інформацію, можна зрозуміти, що попередні погодні умови на цю дату не завжди були стабільними. Протягом останніх 130 років, максимальна температура 19 квітня досягала 23.4 градусів, що було зафіксовано у 2000 році, а мінімальна температура становила -3.8 градусів і була зафіксована у 1945 році.

Ці дані свідчать про коливання температури у цей день протягом століть. Однак, враховуючи народний прогноз погоди, ми можемо відзначити, що спокійна атмосфера частіше панує 19 квітня. Селяни вірять, що така погода сприятлива для успішного врожаю ранніх хлібів.

З урахуванням цих фактів, ми можемо зробити припущення, що у цей 19 квітня раніше обраної роковини, погода може бути спокійною і сприятливою для сільськогосподарської діяльності. Однак, необхідно брати до уваги, що клімат змінюється і минулорічні дані можуть не відображати поточний стан погоди.

У кінці-кінців, природа є непередбачуваною, і варто враховувати різноманітні фактори, такі як географічне розташування, атмосферний тиск та інші, щоб отримати більш точний прогноз погоди. Однак, вивчення попередніх погодних умов на цю дату надає цінну інформацію для оцінки потенційного ризику або успіху певних господарських чи особистих справ. Завжди залишається місце для несподіваних змін, тому цікаво спостерігати за розвитком погодних явищ і дивитися, які припущення виявляться правильними.

В цілому, остання інформація про погоду в Вінниці 19 квітня прогнозує хмарну погоду, змінливість опадів і помірні температури. Хоча минулі дані свідчать про різноманітні умови, можна сподіватися, що цей день буде спокійним для селян, які готуються до врожаю ранніх хлібів.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *