• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці сьогодні похмура але тепла погода – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Тра 19, 2024
У Вінниці сьогодні похмура але тепла погода – Вінниця Преспоінт

Погода у Вінниці протягом дня буде похмурою, без опадів. Температура повітря коливатиметься від +8 до +22 градусів.

За останні 130 років 18 травня:

  • Максимальна температура: 30,6° (1994)
  • Мінімальна температура: 2,5° (1952)

Народний прогноз погоди: Якщо в останні дні не було дощу, але земля волога, то літо обіцяє бути дощовим і не спекотним. Якщо бузок вже відцвів, то скоро настане справжнє літо. У цей період починає зеленіти липа та цвісти чорниця.

За останні 130 років 18 травня ми спостерігали значну коливання температури повітря. Максимальна температура, яка була зафіксована у цей день, становила 30,6° у 1994 році, тоді як мінімальна температура склала всього 2,5° у 1952 році. Ці дані свідчать про велику непередбачуваність погоди в цей день і підкреслюють потребу уважно спостерігати за прогнозами погоди.

Народний прогноз погоди також надає нам додаткову інформацію про передбачувані погодні умови. Згідно з народним прогнозом, якщо в останні дні не було дощу, але земля все життєво волога, це може бути ознакою того, що літо буде дощовим і не дуже спекотним. Це важливо мати на увазі, оскільки дощова погода може вплинути на підготовку до літніх відпусток та планування активностей на відкритому повітрі.

Надалі, згідно з народним прогнозом, можна сподіватися, що літо наближається, якщо бузок вже відцвів. Це цікаве спостереження, оскільки воно дає нам інформацію про фенологічні зміни, пов’язані зі зміною пори року. Зеленіння лип та цвітіння чорниці також є традиційними ознаками настання літа. Це свідчить про вплив кліматичних змін на рослинний світ та має значення для різних аспектів життя, включаючи сільське господарство та біорізноманіття.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *