• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці сьогодні ясний ранок і хмарна погода вдень – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Тра 25, 2024
У Вінниці сьогодні ясний ранок і хмарна погода вдень – Вінниця Преспоінт

Небо, яке вранці у Вінниці буде ясним, затягнеться хмарами в середині дня, і до вечора погода залишатиметься похмурою. Опадів не очікується. Температура повітря від + 12 до +27 градусів.

За останні 130 років 25 травня:
  • Максимальна температура: 28.5° (1997)
  • Мінімальна температура: 2.6° (1992)

Народний прогноз погоди: У давнину помітили, що якщо сьогодні ранок починається з червоного неба, то літо буде сухим і пожежонебезпечним.

За аналізом погодних умов, передбачених на сьогодні, можна сказати, що день почнеться з ясного неба, але в середині дня очікується похмура погода. Вартість опадів не передбачається. Температура повітря буде варіюватися від + 12 до +27 градусів.

Програма також надає цікаві статистичні дані за останні 130 років на цю дату. Максимальна температура, зафіксована 25 травня, становила 28.5° у 1997 році, що, можна сказати, є доволі високою температурою для цього періоду. З іншого боку, мінімальна температура на цю дату була 2.6° у 1992 році, що можна вважати досить холодною.

Також, важливо відзначити народний прогноз погоди, який стверджує, що якщо ранок сьогодні почнеться з червоного неба, то літо буде сухим і пожежонебезпечним. Хоча наукової підтримки для цього прогнозу немає, цікаво зауважити, що народна мудрість може містити покриття правди, особливо якщо брати до уваги перші спостереження на небі.

Оглядачі погоди й дослідники можуть уявити собі наступні розвитки ситуації: після початкової ясності ранку, хмари поволі затягнуть небо у середині дня, і погода залишатиметься похмурою до вечора. Немає ознак опадів, але такі зміни у погоді можуть мати вплив на зміну температури повітря. Можливо, після початкового тепла, температура почне знижуватися внаслідок затяжних хмар, а затим знову підвищиться на вечір.

Не можна забувати, що це лише прогноз погоди з орієнтацією на минулі роки та народні спостереження. Точну погоду на сьогодні можна дізнатися лише в реальному часі. Також, погодні умови можуть змінюватися в залежності від багатьох факторів, таких як атмосферний тиск та вітер, які можуть впливати на розподіл хмар та опадів.

Отже, цікаво побачити, як саме розвинеться погода у Вінниці на сьогодні, а особливо, якою буде температура повітря. Крім того, можна слідкувати за народним прогнозом погоди та порівнювати його з фактичними умовами, щоб побачити, наскільки точними можуть бути такі народні спостереження.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *