• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Сьогодні у Вінниці переміно хмарна погода – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Кві 20, 2024
Сьогодні у Вінниці переміно хмарна погода – Вінниця Преспоінт

У Вінниці сьогодні ранок буде ясним без хмар, але вже напередодні дня погода зміниться і стане похмурою до самого вечора, але без опадів. Температура повітря коливатиметься від -1 до +14 градусів.

За останні 130 років, 20 квітня:

  • максимальна температура становила 22.9° у 1950 році,
  • мінімальна -4.4° у 1987 році.

Народний прогноз погоди говорить: якщо сьогодні буде дощ, то урожай ярових буде поганий, але калина піде гарно. Це також час появи перших грибів – сморчків. Наші предки відзначали небо: якщо на ньому багато зірок, то врожай грибів і ягід буде добрим.

Аналіз погоди у Вінниці

Сьогодні ранок у Вінниці буде ясним без хмар, проте уже вночі погода зміниться і стане похмурою до самого вечора, проте без опадів. Температура повітря коливатиметься від -1 до +14 градусів.

Історичні показники температури

За останні 130 років, 20 квітня, максимальна температура становила 22.9° у 1950 році, мінімальна -4.4° у 1987 році. Ці дані свідчать про варіації температурних режимів протягом років і можуть бути корисними для порівняння з поточною погодою. Також вони можуть слугувати основою для проведення досліджень та прогнозування змін в кліматі та погоді у майбутньому.

Народний прогноз погоди

За народним прогнозом погоди, якщо сьогодні буде дощ, то урожай ярових буде поганий, але калина піде гарно. Це цікава народна спостереження, які знаходять своє відображення в погодних умовах. Хоча немає наукових підтверджень цих зв’язків, проте такі спостереження можуть бути цікавим додатковим фактором при прогнозуванні погоди в майбутньому.

Також, враховуючи народний прогноз, це може бути час появи перших грибів – сморчків. Зазначена залежність від кількості зірок на небі може бути інтересним фольклорним аспектом, що пов’язаний з природними ритмами та сезонними змінами. Варто зазначити, що наукової обґрунтованості цьому явищу немає, проте це зацікавлює багатьох людей та визначає їхні очікування.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *