• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Сьогодні у Вінниці очікується хмарна погода – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Лют 14, 2024
Сьогодні у Вінниці очікується хмарна погода – Вінниця Преспоінт

Протягом цілого дня у Вінниці очікується хмарна погода. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора прогнозується дрібний дощ.

За останні 130 років, 13 лютого, зафіксовані екстремальні температурні показники:

  • Максимальна температура: 8.2° (2002)
  • Мінімальна температура: -26.6° (1994)

За народним прогнозом погоди: наші предки відзначали, що якщо вдень 13 лютого з’являється іній, то снігу в ніч на 14-е не буде; а якщо сніг все ж випадав, готувались до відлиги. Також, якщо в цей день посилювався вітер, вважалося, що він ставатиме все сильнішим, перетворюючись на заметіль.

Протягом цілого дня у Вінниці очікується хмарна погода без опадів. Однак, ближче до вечора прогнозується дрібний дощ. Погодні умови можуть змінюватися протягом дня, що може мати вплив на температурні показники.

Зазначені екстремальні температурні показники за останні 130 років свідчать про значну коливання температур у цей день. Максимальна температура, зафіксована у 2002 році, досягла 8.2°, що вказує на можливість високих температур протягом цього дня.

З іншого боку, мінімальна температура, яка спостерігалась у 1994 році (-26.6°), показує потенційну небезпеку заморозків та холодних температур у цей період. Такі низькі температури можуть мати вплив на життєдіяльність людей та тварин, а також призводити до інших погодних ускладнень.

З народного прогнозу погоди можна дізнатися цікаву інформацію, передану з покоління в покоління. Наші предки відзначали, що якщо вдень 13 лютого з’являється іній, то снігу в ніч на 14-е не буде. Це може свідчити про зміни в атмосферних умовах та передбачати майбутній погодний режим.

Крім того, якщо в цей день посилюється вітер, вважалося, що він ставатиме все сильнішим, перетворюючись на заметіль. Можливо, це означає, що можуть бути негоди та незручності для мешканців.

Ці дані та передбачення дають нам простор для міркувань про те, що може бути далі. Хоча за прогнозами на даний день очікується хмарна погода без опадів, варто бути свідомими можливості зміни погодних умов, зокрема дощу та сильних вітрів. Це може мати вплив на нашу повсякденну діяльність та, можливо, навіть призвести до негоди. Будьте готові до можливих змін та погодних перепитій, а також слідкуйте за оновленнями прогнозу та порадами від метеорологів.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *