• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Сьогодні у Вінниці хмарна погода – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Бер 16, 2024
Сьогодні у Вінниці хмарна погода – Вінниця Преспоінт

Протягом усього дня у Вінниці очікується хмарна погода без опадів. Температура повітря від +4 до +10 градусів.

Протягом останніх 130 років у Вінниці були зафіксовані такі крайні температурні показники:
  • середня максимальна температура повітря 16 березня складала 11.0°C у 1989 році,
  • середня мінімальна температура досягла -21.4°C у 1987 році.

Народний прогноз погоди: За спостереженнями наших пращурів “яка середина березня – таке і літо”. Селяни в минулі часи вважали, що навіть у цьому періоді сонце не повинно спочивати, і вони обходили поле, вказуючи, що необхідно вести вологу зимову між рядками, щоб поле не висохло. Також з цього дня городники розпочинали підготовку картоплі до посадки.

За даними статистики, середня максимальна температура повітря у Вінниці 16 березня становила 11.0°C, а середня мінімальна температура досягала -21.4°C. Ці крайні показники були зафіксовані у 1989 та 1987 роках відповідно.

З огляду на цю інформацію, можна прокоментувати, що протягом 130 років погодні умови 16 березня у Вінниці були різноманітними. Це свідчить про великі коливання температури повітря в цей період.

Водночас, в коментарі згадується народний прогноз погоди, який заснований на спостереженнях інших поколінь. За цим прогнозом, “яка середина березня – таке і літо”. Це може свідчити про те, що народ мав уявлення про сталість погодніх умов у цей період року.

Проте, варто зазначити, що нині ми маємо можливість використовувати точні наукові методи для прогнозу погоди і враховувати багато факторів, які впливають на погоду. Тому, незважаючи на народні примовки, варто спиратися на прогнози від професійних метеорологів.

Зважаючи на наведені дані і національні прогнози, здається, що 16 березня у Вінниці можна очікувати хмарну погоду без опадів та температуру повітря від +4 до +10 градусів. Однак, усі ці прогнози можуть бути нестійкими, оскільки погода може змінюватися внаслідок різних факторів, таких як кліматичні зміни та природні катаклізми.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *