• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Прогноз погоди у Вінниці та Вінницькій області на вихідні 2-3 березня

ВідФролова Марія

Бер 3, 2024
Прогноз погоди у Вінниці та Вінницькій області на вихідні 2-3 березня

У вихідні погода буде обумовлюватись областю підвищеного тиску. Очікується по весняному тепла погода, без опадів. 

Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.

У Вінниці очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів. Вітер буде східний, зі швидкістю 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме 2-4° тепла, а вдень підніметься до 11-13° тепла.

У Вінницькій області також очікується хмарна погода з проясненнями і відсутністю опадів. Вітер також буде східний, зі швидкістю 5-10 м/с. Температура вночі коливатиметься від 0 до 5° тепла, а вдень буде від 9 до 14° тепла.

У неділю, 3 березня, прогнозується подібна погода: хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер буде східний, зі швидкістю 5-10 м/с. Температура вночі становитиме від 3° тепла до 2° морозу, а вдень буде від 8 до 13° тепла.

Відповідно до даних Вінницького обласного центру з гідрометеорології, найближчими днями ми можемо очікувати хмарну погоду з проясненнями та відсутністю опадів. Температура повітря буде відносно теплою для цього періоду року, з температурою вночі в діапазоні від 2-4° тепла і вдень підніматиметься до 11-13° тепла.

Ця погода обумовлюється областю підвищеного тиску, що впливає на Вінницьку область. Хоча опадів не передбачається, присутність хмар та прояснень може змінюватися впродовж дня, створюючи гарний декоративний ефект на небі.

Прогноз також передбачає східний вітер зі швидкістю 5-10 м/с. Це важлива інформація, оскільки сильні вітри можуть впливати на рух повітряних мас, що може змінити погодні умови в майбутньому. Однак, в даному випадку швидкість вітру є помірною і не передбачаються суттєві зміни в погодному режимі.

З урахуванням цих прогнозів, можна очікувати подібну погоду і у неділю, 3 березня. Також буде хмарно з проясненнями та відсутністю опадів, а температура буде близької до попередніх днів.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *