• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Прогноз погоди у Вінниці та Вінницькій області на четвер, 14 березня

ВідФролова Марія

Бер 14, 2024
Прогноз погоди у Вінниці та Вінницькій області на четвер, 14 березня

У Вінниці очікується хмарна погода з проясненнями. Можливий невеликий дощ і мокрий сніг. Вночі та вранці прогнозується туман. Вітер буде північно-східний, зі швидкістю 5-10 метрів на секунду. Температура повітря вночі коливатиметься від 0 до 2 градусів тепла, вдень очікується від 3 до 5 градусів тепла.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.

У Вінницькій області також передбачається хмарна погода з проясненнями, можливий невеликий дощ та мокрий сніг. Вночі та вранці прогнозується туман. Місцями можлива ожеледиця. Вітер буде північно-східний, зі швидкістю 5-10 метрів на секунду. Температура повітря вночі буде від 3 градусів тепла до 2 градусів морозу, вдень очікується від 1 до 6 градусів тепла.

П’ятниця, 15 березня:

Прогнозується хмарна погода з незначними проясненнями, без значних опадів. Вітер буде північно-західний, зі швидкістю 3-8 метрів на секунду. Температура повітря вночі очікується від 2 градусів тепла до 3 градусів морозу, а вдень варто очікувати від 5 до 10 градусів тепла.

Погода в Вінниці та Вінницькій області

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології, у Вінниці очікується хмарна погода з проясненнями. Така погода може занести невеликий дощ і мокрий сніг. Вночі та вранці прогнозується туман. Вітер буде північно-східний, зі швидкістю 5-10 метрів на секунду. Температура повітря вночі буде коливатися від 0 до 2 градусів тепла, а вдень очікується теплота від 3 до 5 градусів.

Такі погодні умови можуть вплинути на повсякденне життя мешканців Вінниці та її околиць. Мокрий сніг та ожеледиця можуть створити небезпеку на дорогах, тому водіям слід бути особливо обережними та застосовувати необхідні заходи безпеки. Також, людям слід підготуватися до холодів. Вважаю, що ця погода може негативно вплинути на активні вуличні діяльності та спортивні заходи. Туристичні атракції та парки також можуть бути менш відвідуваними через несприятливі погодні умови.

Прогноз на наступні дні

  • Субота, 16 березня: Прогнозується хмарна погода з проясненнями, можливими невеликими опадами. Вітер буде прибиратися північно-східним, зі швидкістю 5-10 метрів на секунду. Температура повітря вночі очікується від 1 градуса морозу до 2 градусів тепла, а вдень варто очікувати теплоту від 4 до 8 градусів.
  • Неділя, 17 березня: Прогнозується хмарна погода з незначними проясненнями, можливим невеликим дощем. Вітер буде південно-східний, зі швидкістю 3-8 метрів на секунду. Температура повітря вночі очікується від 2 до 4 градусів тепла, а вдень варто очікувати від 7 до 11 градусів.

Ці прогнози можуть змінитися з часом, тому жителям Вінниці та області слід слідкувати за оновленнями прогнозу погоди. Наступні дні можуть бути більш теплими, але також приносити опади, які можуть вплинути на погодні умови.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *