• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Прогноз погоди у Вінниці на середу – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Лип 10, 2024
Прогноз погоди у Вінниці на середу – Вінниця Преспоінт

Зранку небо у Вінниці буде ясним і залишатиметься таким майже весь день, а ввечері його затягнуть хмари. Опадів не передбачається.

За останні 130 років 10 липня:

Максимальна температура: 32.9° (2002)
Мінімальна температура: 8.7° (1958)

Народний прогноз погоди: Якщо дощ у цей день все ж таки є, то він буде йти до Бабиного літа. Якщо ж погода буде хороша і сонячна, то можна очікувати ще сім тижнів такої погоди.

На основі прогнозу погоди для Вінниці на 10 липня можна зробити висновок, що в цей день очікується ясна погода з легким похмурявінням ввечері. При цьому не передбачається жодних опадів. Це означає, що мешканці міста зможуть насолоджуватися яскравим сонячним днем та комфортною температурою.

Цікавим фактом є те, що за останні 130 років 10 липня відзначалася як найвища (32.9° в 2002 році), так і найнижча (8.7° в 1958 році) температура. Це свідчить про велику варіабельність погодних умов в цей період.

Народний прогноз погоди, що передбачає, якщо в цей день йде дощ, то можна очікувати продовження літнього тепла ще на сім тижнів, є цікавим аспектом. Це народне уявлення пов’язано з так званим “Бабиним літом”. Цей феномен відзначається нагріванням повітря восени після перших холодних днів. Така погода може тривати кілька тижнів, поки повітря не охолоне повністю. Тому, якщо дощ у цей день все ж таки є, мешканці Вінниці можуть радіти, знайшовши тривале літо восени.

Проте, якщо погода буде хороша і сонячна, то народний прогноз передбачає, що така погода може тривати ще сім тижнів. Таке уявлення може бути пов’язане з тим, що стабільна сонячна погода може триматися на протязі декількох тижнів або навіть місяців без значних змін. Тому, якщо мешканці Вінниці будуть мати таку довгу період сонячної погоди, вони зможуть насолоджуватися теплом та сонцем ще довгий час.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *