• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Прогноз погоди у Вінниці на 8 червня – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Чер 8, 2024
Прогноз погоди у Вінниці на 8 червня – Вінниця Преспоінт

Сьогодні погода у Вінниці розпочнеться з хмарного неба, але вже вдень хмари зникнуть, і до самого вечора не повернуться. Опадів не очікується. Температура повітря від +15 до +25 градусів

Історичні Показники:

  • Максимальна температура: 30.8°C (2000 рік)
  • Мінімальна температура: 5.3°C (1958 рік)

Народні Прикмети

У народі цього дня спостерігали за комарами. Якщо комарів було багато, це вказувало на те, що кінець місяця буде теплим, але дощовим.

Сьогодні в Вінниці очікується затишна погода з хмарами, які розійдуться протягом дня. Без опадів та з температурою повітря від +15 до +25 градусів, цей день обіцяє бути приємним та лагідним для мешканців міста.

Історичні показники

Зазначимо, що найвища максимальна температура зафіксована в цей день була 30.8°C, а це сталося у 2000 році. Це свідчить про можливість появи спекотної погоди в майбутньому, але слід зазначити, що історичні дані не гарантують таку саму температуру цього року.

Найнижча температура цього дня, яка була зафіксована у 1958 році, становила 5.3°C. Це свідчить про можливу охолоду в цей час року, але, як і в попередньому випадку, це не дає нам точної інформації про температуру цього року.

Народні прикмети

Народна мудрість каже, що якщо комарів було багато в цей день, це може свідчити про те, що кінець місяця буде теплим, але дощовим. Це може вказувати на зміну погодних умов у майбутньому та потенційну появу опадів. Однак, такі народні прикмети не завжди є точними і можуть бути лише суто інформативними.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *