• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Прогноз погоди у Вінниці на 7 червня – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Чер 7, 2024
Прогноз погоди у Вінниці на 7 червня – Вінниця Преспоінт

Погода у Вінниці обіцяє ранішнє прояснення, яке не вплине суттєво на загальний похмурий день. Вечір обіцяє дощ із грозою. Температура повітря від +14 до +28 градусів.

Погодні рекорди за останні 130 років:
  • Максимальна температура: 29.9° (1956)
  • Мінімальна температура: 4.0° (1958)

Народний прогноз:

За народними прикметами, з цього дня починаються шкідливі медяні роси, які можуть принести рослинам хвороби. 7 червня часто гримить грім. Наші пращури спостерігали за горобиною: якщо на ній багато квітів, очікувався хороший урожай хліба. А пізнє цвітіння горобини вказувало на довгу осінь.

Погода у Вінниці

Вінниця, як і будь-яке інше місто, має свої погодні рекорди, які дозволяють нам оцінити, наскільки поточні погодні умови виходять за рамки звичних. За останні 130 років, максимальна температура була зареєстрована у 1956 році і склала 29.9°, тоді як найнижча температура, яка була зафіксована цього періоду, становила 4.0° у 1958 році. Ці дані дозволяють зрозуміти, що погодні умови з 14 до 28 градусів у цей день є звичайними для Вінниці.

Якщо говорити про народний прогноз, він має глибокі коріння в нашій культурі та традиціях. За народними прикметами, з 7 червня починаються шкідливі медяні роси, які можуть призвести до захворювань рослин. Крім того, цей день часто супроводжується грозами.

Цікаво, що наші пращури спостерігали за поведінкою горобини, щоб передбачити погоду. Багато квітів на горобині означало хороший урожай хліба, тоді як пізнє цвітіння вказувало на довгу осінь. Хоча такі спостереження базуються на народному досвіді і можуть не мати наукових підтверджень, вони все ж відображають зацікавленість людей у спостереженні за природними процесами.

Аналізуючи всі ці дані, можемо зробити висновок, що погода у Вінниці на даний момент є звичайною для цього періоду року. Однак, неможливо підтвердити народний прогноз стосовно медяних рос і гроз на 7 червня. Незважаючи на це, варто враховувати культурну спадщину та народне мудрість у спостереженні за погодними змінами.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *