• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Прогноз погоди у Вінниці на 4 червня – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Чер 4, 2024
Прогноз погоди у Вінниці на 4 червня – Вінниця Преспоінт

Вранці небо над Вінницею буде ясним, але вже до обіду його затягне хмарами, які залишаться до пізнього вечора. У другій половині дня очікується дощ із грозою, який триватиме до самого вечора.

За останні 130 років 4 червня:
  • Максимальна температура: 27.6° (1982)
  • Мінімальна температура: 4.8° (1967)

Народний прогноз погоди

Цей день у давнину називали солов’їним. Наші предки слухали спів солов’я і вважали, що “хороший ранок зі співу птахів розпочинається”. Якщо соловейко співає всю ніч, то день буде погожим. А якщо в цей день добре пахне жимолостю, то очікується дощ. 4 червня пращури спостерігали за комахами: якщо масово з’являлися павуки та ґедзі – це віщувало врожай огірків. На хороший урожай вказували також сильні роси.

4 червня – це день, який багато залежить від погодних умов із мінливими хмарами та дощем з грозою. Але цей день також має свої народні знаки та спостереження, які передаються з покоління в покоління.

На ранковий період до обіду, ми можемо очікувати ясне небо. Така погода може створити позитивний настрій для багатьох людей, зарядитися енергією та розпочати день з великим задоволенням. Однак, до обіду ми спостережимо затягнення хмарами, що може змінити наші плани на відкритий повітря або активності на вулиці.

У другій половині дня, прогнозуються дощ із грозою, які триватимуть до самого вечора. Це може мати вплив на наші плани на вечірні вуличні заходи, зумовити необхідність шукати альтернативні заняття в приміщенні. Але декотрим людям можуть сподобатися такі погодні умови, адже дощ та гроза можуть створити романтичну атмосферу і зручність для затишку вдома.

Згідно з народними прогнозами погоди, 4 червня був вважаний “солов’їним”. Слухання співу солов’їв може впливати на наш настрій та сприйняття дня. Якщо соловейко співає всю ніч, то очікується погожий день. Це може бути позитивним знаком для багатьох, які планують провести багато часу надворі. Однак добре запахнути жимолостю може означати, що ми маємо розраховувати на дощ у цей день.

Крім того, наші пращури спостерігали за комахами та росою. Якщо з’являлися павуки та ґедзі масово, то це був віщувальний ознакою багатого урожаю огірків. Такі спостереження можуть зацікавити любителів садівництва та сільського господарства, які будуть чекати з нетерпінням плодів своєї праці.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *