• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Прогноз погоди у Вінниці 13 червня – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Чер 13, 2024
Прогноз погоди у Вінниці 13 червня – Вінниця Преспоінт

Протягом усього дня у Вінниці очікується хмарна погода без опадів.

За останні 130 років, 13 червня, найвища температура становила 31.4° (зафіксовано у 1946 році), а найнижча – 3.4° (зафіксовано у 1984 році).

За народним прогнозом погоди, 13 червня вважалося, що це день для завершення посіву. Наші предки слухали зозулю: якщо вона цього дня співає – чекайте доброї погоди. Також звертали увагу на кількість роси: чим більше вона ввечері, тим спекотніше буде завтра.

Протягом усього дня у Вінниці очікується хмарна погода без опадів.

Оглянувши дані про температуру станом на 13 червня протягом останніх 130 років, можна побачити цікаві тенденції. Найвища температура, яка була зафіксована у цей день, становила 31.4° у 1946 році, що свідчить про значне розігрівання. З іншого боку, найнижча температура, яка була зафіксована у цей день, становила всього 3.4° у 1984 році, що каже про значне охолодження.

Особливу увагу варто звернути на народні прогнози погоди в цей день. Згідно з цими прогнозами, 13 червня вважалося часом для завершення посіву. Наші предки спостерігали за зозулею, якщо вона цього дня співала, то очікувалася добра погода. Це може свідчити про певні кліматичні ознаки, які зв’язані з розповсюдженням цих птахів в цей період.

Також наші предки звертали увагу на кількість роси в цей день. Вони вірили, що чим більше роси ввечері, тим спекотніше буде завтра. Це можна пояснити тим, що більша кількість роси показує, що нічна температура була нижчою, що може призвести до зростання температури у наступний день.

Передбачити точну погоду на 13 червня складно, оскільки природа має свої власні закономірності і навіть народні знаки можуть вказати на певні тенденції, але не дають точну прогнозовану погоду. Зважаючи на останні дані про температуру в цей день, ми можемо припустити, що його діапазон може коливатися від помірного спекотного до прохолодного.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *