• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Погода у Вінниці 20 березня – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Бер 20, 2024
Погода у Вінниці 20 березня – Вінниця Преспоінт

Попри ясний початок дня, у Вінниці очікується похмура погода вдень і ввечері без опадів.

За останні 130 років, 20 березня були зафіксовані такі показники температури:

  • максимальна – 21.2° у 1990 році
  • мінімальна -17.0° у 1948 році.

Народний прогноз погоди передбачає, що хоча тепла погода вже настає, проте холод ще не збирається відступати повністю: “З дахів капає, а за ніс хапає” — вдень можна очікувати весняні опади, а ввечері може бути навіть морозець.

Попередня публікаціяВінничан попереджають про планові вибухи
Наступна публікаціяЩо чекає знаків зодіаку 20 березня

За останні 130 років, 20 березня в Україні було зафіксовано різноманітні погодні умови. Максимальна температура цього дня становила 21.2° в 1990 році, тоді як найнижчою температурою було -17.0° у 1948 році. Це свідчить про значні коливання температури в цей день протягом довгого періоду.

Зазвичай, народні прогнози погоди базуються на традиційних знаннях та спостереженнях старожилів. В даному випадку, прогнозують, що холод ще не повністю відступив і може бути навіть морозець ввечері. Це може означати, що весняні опади, такі як дощ або сніг, можуть з’явитися вдень.

Враховуючи ці дані, можна сказати, що погода в Вінниці 20 березня буде такою: похмура й без опадів вранці, весняні опади вдень та можливий морозець ввечері. Враховуючи погодні умови минулих років, можна припустити, що такі коливання температури та погодні зміни будуть тривати і надалі.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *