• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Погода у Вінниці 11 березня – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Бер 11, 2024
Погода у Вінниці 11 березня – Вінниця Преспоінт

У Вінниці протягом усього дня очікується хмарна погода. Протягом дня не передбачається опадів, але ближче до вечора може розпочатися дощ.

Щодо статистики за останні 130 років 11 березня:

  • Максимальна температура зафіксована у 1961 році і становила 14.3°.
    Мінімальна температура була зафіксована у 1952 році і становила -21.2°.

За народним прогнозом погоди, що використовує традиційний підхід, в минулі часи на 11 березня погоду визначали за напрямком вітру. Якщо вітер дме з півдня чи південного заходу, очікується швидке потепління.

Прогноз погоди у Вінниці на 11 березня

За останні 130 років, 11 березня у Вінниці характеризувався хмарною погодою. Протягом дня не передбачається опадів, але ближче до вечора може розпочатися дощ. Отже, жителі міста можуть очікувати тривалу хмарність на протязі всього дня, і лише ввечері розпочнеться невеликий дощ.

Статистика за останні 130 років

За допомогою аналізу статистики за останні 130 років, можна зробити деякі цікаві висновки про температуру в цей день. Максимальна температура, яка була зафіксована 11 березня, становила 14.3° у 1961 році. Це може свідчити про можливість появи теплої погоди в цей день у майбутньому. Проте, варто враховувати, що це лише статистичні дані, і не означає, що саме ця температура буде зафіксована у майбутньому.

Мінімальна температура, яка була зафіксована на 11 березня, становила -21.2° у 1952 році. Це показує, що в цей день можна очікувати холодних температур, особливо вночі і вранці. Зважаючи на це, жителям Вінниці рекомендується готуватися до прохолодної погоди та носити відповідний одяг до вулиці.

Народний прогноз погоди

За відомостями про народний прогноз погоди, що використовував традиційний підхід, на 11 березня в минулі часи погоду визначали за напрямком вітру. Якщо вітер дме з півдня чи південного заходу, то очікується швидке потепління. Це може бути вказівником на те, що в цей день вплив південних вітрів може забезпечити підвищення температури. Проте, слід зазначити, що цей підхід погоди не має наукового підґрунття і базується на традиційних спостереженнях.

Ураховуючи усі ці фактори, можна зробити припущення, що 11 березня у Вінниці очікується хмарна погода з можливим дощем ближче до вечора. Максимальна температура може бути нижче 14.3°, а мінімальна температура може бути вище -21.2°. Це є типовими показниками для цього дня у місті. Однак, слід пам’ятати, що природа погоди непередбачувана, і цей прогноз може зазнати змін.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *