• Чт. Лип 18th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Погода у Вінниці 1 квітня – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Кві 1, 2024
Погода у Вінниці 1 квітня – Вінниця Преспоінт

Протягом усього дня сьогодні у Вінниці очікується похмура погода без опадів.

За останні 130 років, 1 квітня відзначали такі рекордні температури:

  • максимальна 19.0° у 2002 році
  • мінімальна -5.9° у 2005 році.

Згідно з народним прогнозом, в цю пору року доводиться обходити бруд біля ополонок та шукати проходи між проталинами. Якщо вночі не видно зірок, можна очікувати теплу погоду; а якщо день вітряний, то й весь рік може бути таким. Також у цей час у небі з’являються перші шуліки.

Попередня публікаціяСьогодні о 20:30 в Україні розпочинається “Година Землі”
Наступна публікаціяГороскоп для знаків зодіаку на понеділок

Погода та клімат у Вінниці

Протягом усього дня сьогодні у Вінниці очікується похмура погода без опадів. Спостереження за погодою протягом багатьох десятиліть показують, що температура може коливатися значно у цей день року. За останні 130 років народні наблюдателі збирали деякі рекорди температури, що запам’яталися у цей день.

Рекордні температури

  • Максимальна температура 19.0° була зафіксована у 2002 році. Це свідчить про можливість достатньо теплої погоди в цей день.
  • Мінімальна температура -5.9° була зафіксована у 2005 році. Це свідчить про можливість холодної погоди в цей день.

На основі народних обережних прикмет можна спробувати зробити прогноз на майбутнє. Звичайно, вони не мають наукової підтримки, але цікаві для врахування.

Народні прогнози

  • У цю пору року народ стверджує, що доводиться обходити бруд біля ополонок та шукати проходи між проталинами. Це може бути ознакою вологої або слизької погоди, що може відбитися на дальшому перебігу дня.
  • Якщо нічний небилиці не видно, це може свідчити про теплу погоду у цей день. Але зазначимо, що це лише правило, яке не завжди справджується.
  • Якщо день вітряний, то народ стверджує, що й весь рік може бути таким. Це може посилювати уявлення про майбутні погодні умови на багато місяців вперед.
  • У цей час у небі з’являються перші шуліки, що може бути сигналом про початок теплого періоду і приближення весни.

Звичайно, народні прогнози базуються на спостереженнях і досвіду, але не можна повністю покладатися на них. Істинний прогноз погоди вимагає використання більш складних наукових методів й аналізу даних з багатьох джерел.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *