• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Погода на вихідні, 6-7 липня у Вінниці та Вінницькій області: точний прогноз

ВідФролова Марія

Лип 6, 2024
Погода на вихідні, 6-7 липня у Вінниці та Вінницькій області: точний прогноз

У суботу, 6 липня, у Вінниці очікується невелика хмарність без опадів, інформує Вінницький обласний центр з гідрометеорології. Вітер дме у напрямку південного заходу зі швидкістю 3-8 м/с. Температура повітря вночі коливатиметься у межах 12-14°С, а вдень сягне 26-28°С.

У Вінницькій області синоптики прогнозують аналогічну ситуацію – невелика хмарність та відсутність опадів. Вітер південно-західний зі швидкістю 3-8 м/с. Температура вночі дорівнюватиме 12-17°С, а вдень – 26-31°С.

Неділя, 7 липня, теж порадує вінничан відсутністю опадів. Вітер південно-східний зі швидкістю 3-8 м/с. Температура вночі 12-17°С, вдень 26-31°С.
 

Прогноз погоди у Вінниці та Вінницькій області:

У суботу, 6 липня, у Вінниці та Вінницькій області очікується невелика хмарність без опадів. Така погода пов’язана зі стійкою антициклонічною ситуацією, коли повітря маси притягує з східних районів і не має значних змін. Вітер буде дмухати зі швидкістю 3-8 м/с у напрямку південного заходу, що є характерною особливістю для цього регіону. Температура повітря вночі буде коливатися від 12 до 14°С, а вдень сягне від 26 до 28°С. Такі комфортні показники температури забезпечать відпочиваючим і жителям можливість насолодитися літнім днем.

У неділю, 7 липня, погодні умови залишаться приємними для вінничан. Продовжується стабільна ситуація з хмарністю та опадами. Вітер дме з південно-східного напрямку зі стандартною швидкістю 3-8 м/с, що гармонійно вписується у погодні умови Вінницького регіону. Температура повітря вночі становитиме від 12 до 17°С, а вдень підніметься до 26-31°С, що вже є дещо теплішою для більшості людей. Тож, недільний день буде сприятливим для проведення виїздів на природу, активного відпочинку або просто насолодження свіжістю літнього повітря.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *