• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Погода на Вінниччині найближчими днями: прогноз на 24-25 червня

ВідФролова Марія

Чер 24, 2024
Погода на Вінниччині найближчими днями: прогноз на 24-25 червня

Сьогодні, 24 червня, у Вінниці прогнозується хмарна погода з проясненнями. Вночі можливий невеликий дощ, а вдень опадів не передбачається. Вітер буде північно-західний, зі швидкістю від 7 до 12 м/с. Температура повітря вночі складатиме 15-17 градусів тепла, а вдень підвищиться до 24-26 градусів.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.

У Вінницькій області також очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі пройде невеликий дощ, а вдень буде сухо. Вітер буде північно-західного напрямку, зі швидкістю 7-12 м/с. Температура повітря вночі коливатиметься від 13 до 18 градусів тепла, а вдень підвищиться до 22-27 градусів.

У вівторок, 25 червня, на Вінниччині передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вітер буде північний, зі швидкістю 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме 11-16 градусів, а вдень підніметься до 23-28 градусів.

Прогноз погоди у Вінниці та Вінницькій області

Сьогодні, 24 червня, у Вінниці та Вінницькій області очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі можливий невеликий дощ, а вдень опадів не передбачається. Вітер буде північно-західний, зі швидкістю від 7 до 12 м/с. Температура повітря вночі складатиме 15-17 градусів тепла, а вдень підвищиться до 24-26 градусів.

Згідно з повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології, така сама погода очікується і в Вінницькій області. Вночі буде невеликий дощ, а вдень буде сухо. Вітер також буде північно-західного напрямку, зі швидкістю 7-12 м/с. Температура повітря вночі коливатиметься від 13 до 18 градусів тепла, а вдень підвищиться до 22-27 градусів.

Вівторок, 25 червня, принесе мінливу хмарність без опадів. Вітер буде північний, зі швидкістю 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме 11-16 градусів, а вдень підніметься до 23-28 градусів.

Зважаючи на цей прогноз погоди, можна зробити висновок, що нинішні умови мало впливатимуть на інфраструктуру та повсякденне життя жителів Вінниці та Вінницької області. Проте, необхідно бути готовими до можливого дощу вночі, який може зробити дороги погіршими для руху. У зв’язку зі швидкістю вітру, рекомендується забезпечити безпечні умови для перебування на вулиці та уникати відкритих місць, де може бути потенційна небезпека від обриву гілок чи дерев.

Цей прогноз також дає змогу зробити припущення про те, якими можуть бути погодні умови у найближчі дні. За такими прогнозами, грядуть зміни в погоді, зокрема зменшення опадів та підвищення температури повітря, що вказує на наближення літа. Варто враховувати ці зміни при плануванні активностей та забезпечити належне співвідношення між одягом та діями, щоб уникнути перегрівання або переохолодження.

Джерело: cvd.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *