• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Гроза та хмарність: якою буде погода на Вінниччині 20 травня

ВідФролова Марія

Тра 20, 2024
Гроза та хмарність: якою буде погода на Вінниччині 20 травня

Сьогодні, 20 травня, на Вінниччині очікується мінлива хмарність.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.

Вночі без опадів, вдень місцями можливий невеликий короткочасний дощ і гроза.

Вітер буде південно-східний, зі швидкістю 7-12 м/с.

Температура повітря вночі становитиме від 9 до 14 градусів тепла, а вдень підніметься до 21-26 градусів тепла.

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 20 травня, на Вінниччині очікується мінлива хмарність. Вночі не передбачається опадів, але вдень можливий невеликий короткочасний дощ і гроза.

Звернемо увагу на температурний режим. Так, вночі очікується від 9 до 14 градусів тепла, що, безумовно, надзвичайно комфортно для сну і відпочинку. Але вдень температура повітря підніметься до 21-26 градусів тепла, що може вплинути на самопочуття і вимагати заходів для збереження гідратованості шляхом пиття достатньої кількості рідини.

Зазначено також, що вітер буде південно-східний зі швидкістю 7-12 м/с. Це може бути важливо при плануванні вуличних заходів або відпочинку на природі, оскільки сильний вітер може створити декілька незручностей. Наприклад, вітер може відчутно знизити температуру повітря, спричинити дискомфортні відчуття та спричинити небезпеку у випадку прогулянок біля дерев або будівель.

Загалом, погода на Вінниччині сьогодні варіативна, і необхідно бути готовим до змін. Рекомендується мати при собі парасольку або плащ, особливо для можливих дощів і гроз. Також, слід обрати правильний одяг, що враховує температуру повітря вдень. На жаль, навіть найточніша погода не може передбачити повністю всі фактори, але даний прогноз може допомогти нам у подальшому плануванні дій та відпочинку.

Джерело: cvd.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *