• Чт. Лип 18th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Дощі на Вінниччині: прогноз погоди на вихідні дні

ВідФролова Марія

Тра 11, 2024
Дощі на Вінниччині: прогноз погоди на вихідні дні

Сьогодні, 11 травня, у Вінниці очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі не передбачається опадів, але вдень можливий невеликий короткочасний дощ. Температура повітря вночі становитиме 8-10° тепла, а вдень підніметься до 16-18° тепла. Вітер буде північно-західний, зі швидкістю 7-12 м/с.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.

У Вінницькій області також очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі опадів не передбачається, але вдень місцями можливий невеликий короткочасний дощ. Температура повітря вночі буде коливатися від 5 до 10° тепла, а вдень від 15 до 20° тепла. Вітер також буде північно-західний, зі швидкістю 7-12 м/с.

У неділю, 12 травня, на Вінниччині прогнозується хмарна погода з проясненнями, без опадів. Вітер буде північно-західний, зі швидкістю 5-10 м/с. Температура вночі буде від 2 до 7° тепла, а вдень підніметься до 12-17° тепла. Місцями на поверхні ґрунту можливі заморозки від 0 до 3º.

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 11 травня, у Вінниці та Вінницькій області очікується хмарна погода з проясненнями. Це означає, що небо буде вкрите хмарами, проте періодично можуть бути прояснення. Не передбачається опадів протягом ночі, але вдень можливий невеликий короткочасний дощ.

Температура повітря вночі становитиме 8-10° тепла, що є досить комфортною для нічного времені року. Проте вдень температура підніметься до 16-18° тепла, що свідчить про помірне потепління. Враховуючи ці показники, можна прогнозувати, що більшість людей будуть відчувати комфортну погоду.

Важливим аспектом погоди є також вітер. За очікуваннями, вітер буде північно-західний зі швидкістю 7-12 м/с. Це може вплинути на загальний комфорт залишатися на вулиці, особливо якщо з півночі дме холодний вітер.

Далі, у неділю 12 травня, прогнозується хмарна погода з проясненнями без опадів. Температура вночі буде від 2 до 7° тепла, що вже можна вважати прохолодною. Вдень підніметься до 12-17° тепла, що свідчить, що буде не так тепло, як у суботу. Зазначується також, що на поверхні ґрунту можливі заморозки від 0 до 3º. Це може створити виклики для сільськогосподарських угідь та загороджених рослин, які можуть постраждати від заморозків.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *