Звільнених з полону терористів українців відправили на обсервацію

Україна повернула із самопроголошених республік 20 своїх громадян. Вони не повернулись додому, всіх звільнених відправили на обов’язкову обсервацію, розповіли в ефірі “ТСН.Ранок”.

Багато з них пережили тортури, тому допомога медиків їм також потрібна. Обсервація потрібна, щоб визначити чи не є звільнені хворими на коронавірусну інфекцію. Вже відомо, що на окупованому Донбасі є багато хворих.

Як відомо, полоненими мінялися в два етапи – на Донеччині та Луганщині. Українська сторона віддала 14 осіб, троє відмовились їхати на окуповані території. 

Серед українців, які повернулися додому – зокрема, 21-річний розвідник Микола Гриненко та 49-річний прапорщик Віктор Шайдов. Серед звільнених одна жінка – цивільна Алевтина Попова, у самопроголошеній ЛНР її засудили за державну зраду. 

Нагадаємо,16 квітня Україна під час обміну утримуваними особами з ОРДЛО повернула 20 своїх громадян, які роками утримувалися в нелюдських умовах. Обміни відбувались окремо у Луганській і Донецькій області. Бойовикам українська сторона передала14 осіб. Троє відмовились їхати на окуповані території. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *