Життя в стилі SMART: як техніка змінює наше життя

Виробники побутової техніки докладають чималих зусиль для того, аби “ящик” став не просто розмовною коробкою, а повноцінним помічником у сім'ї.

З цією функцією чудово справляються телевізори зі SMART TV. Дійсно, можливості таких ґаджетів практично безмежні. Фактично це великий смартфон, в якому можна самостійно налаштувати контент, який ви будете споживати. За допомогою такого ґаджета можна легко виходити в мережу Інтернет, переглядати YouTube-канали, запускати спеціальні сервіси для онлайн-кінотеатрів, завантажувати додатки та грати в ігри.

Для роботи SMART TV обов'язково потрібне підключення до інтернету. Це можна зробити за допомогою дроту через LAN роз'єм телевізора. Але оскільки зайві дроти в квартирі можуть, як мінімум, зіпсувати інтер'єр, багато моделей мають вбудований Wi-Fi модуль як, наприклад, у моделі SAMSUNG UE50TU7100UXUA, яка найближчим часом з'явиться в інтернет-магазині побутової техніки Ельдорадо.

Телевізор відтворює зображення найвищої якості завдяки потужному чіпсету Crystal 4K. Дисплей ґаджета має набагато більше пікселів, ніж у аналогів, та ідеально точно відображає деталі. Сучасна технологія High-Dynamic Range розширює діапазон кольорової палітри екрана, при цьому не втомлює очі. Крім того, до нього можна підключити свій смартфон і додавати улюблені програми в Smart Hub.

Використання інтернет-контенту на великому екрані – воістину знахідка. На карантині дуже багато займаються самоосвітою і прокачуванням скілів, які в майбутньому стануть в нагоді на роботі. Погодьтеся, вивчати новий матеріал набагато зручніше на великому екрані, ніж зі смартфона. Наприклад, телевізор LG 43UM7450PLA має діагональ 43 дюйми і широкий кут огляду панелі IPS 4К.

Якщо ж хочеться максимально реалістичного зображення на екрані, тоді варто подумати про модель SAMSUNG QE75Q900RBUXUA, яка має рекордне розширення більш ніж 33 мільйони пікселів і створює по-справжньому чітке зображення. Цей розумний телевізор з технологією Quantum HDR здатний аналізувати, підбирати кольоропередачу, контраст і чіткість для кожної ділянки зображення, яке ще ніколи не було настільки реалістичним. Функція управління голосом дозволяє виконувати пошук програм і контенту на телевізорі та запускати різні функції без використання пульта.

Для кіноманів справжньою знахідкою може стати SMART-телевізор LG OLED55C9PLA. Завдяки технології Dolby звук практично не відрізняється від звуку в кінотеатрі. А технологія LG 4K Cinema HDR підтримує більшість форматів HDR і дозволяє використовувати Advanced HDR від Technicolor і HDR10 Pro. Це ваш домашній кінотеатр, без зайвих акустичних систем і проекторів. Крім того, цей ґаджет має функцію управління жестами. Тому миша і клавіатура тепер не потрібні.

Говорити про можливості SMART-телевізорів можна нескінченно довго. Але краще один раз спробувати, ніж сто разів прочитати. Адже ми вже переступили поріг майбутнього, і наше життя стає все більш SMART. Тому вже сьогодні потрібно оточувати себе розумними ґаджетами, щоб ефективно використовувати всі досягнення сучасної науки і техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *