Житель Рівненської області до напівсмерті побив кочергою рідну бабусю через спадщину

У Рівненській області онук побив рідну 82-річну бабусю кочергою до напівсмерті через спадщину. Нібито, майно пенсіонерки могло перейти в спадок не йому. У селищі, де живуть обидвоє, вчинком чоловіка приголомшені. Адже саме бабуся його виростила і навіть у його 39 років забезпечувала.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жорстоко побиту жінку, яка лежала на подвір'ї, знайшли сусіди.

“Голова була побита, спина була побита, на обличчі пару саден було”, – згадує сусід.

“Швидка виявила скальповану рану голови, множинні забої обличчя, спини і грудної клітки”, – повідомила старша фельдшерка Сарненської станції екстреної медичної допомоги Лариса Яремчунь.

Нині пенсіонерка в тяжкому стані в райлікарні.

“Бабуся зайшла до онука в будинок. Він спочатку наніс їй удари кочергою, а потім металевим совком”, – розповіла речниця Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька.

Зі слів сусідів, онук сказав, що хотів бабусю провчити. А все нібито через спадщину.

“Нібито вона переписала майно на іншу людину, а не на нього”, – повідомила речниця Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька.

Цю версію поліція ще буде перевіряти.

39-річний Сергій з бабусею живе через город. Того дня жінка принесла онуку гриби, які назбирала напередодні, кажуть сусіди. Обурюються, як він міг так вчинити з бабусею, яка турбувалася про нього все життя. Проте, інші односельці кажуть, чоловік і раніше піднімав руку на бабцю, однак та мовчала.

Якби ж пенсіонерка повідомила поліцію, що онук її б'є, ймовірно, до такого справа б не дійшла, гадають у селищі. Сподіваються, що медикам вдасться врятувати їй життя, а чоловік понесе справедливе покарання. Підозру йому уже оголосили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *