Жить на щось треба: в Києві стихійні торговці продовжують порушувати карантин

Стихійні ринки й до карантину були поза законом. Нині ж продавці, які торгують із рук, є ще й порушниками карантину. За це їм загрожує штраф від 17 тисяч гривень. У Києві масова стихійна торгівля тимчасово зупинилась, однак поодинокі стихійники приторговують. Про тих, хто досі продає товари з рук, в сюжеті ТСН 19:30.

Черга з людей вишикувалася до буса. Усередині овочі та дві продавчині. Кажуть, що штрафу бояться, але й жити за щось треба.

Жінки запевняють, що сьогодні вийшли вперше за весь період карантину. Усе, що не розпродали раніше, згнило. Покупці в масках і на безпечній відстані одне від одного. То ж не вбачають тут жодної небезпеки.

Сам ринок тут закритий. На воротах замок. Але варто його обійти, як можна побачити людей із повними торбами овочів, які відійшли вже від іншого буса. Але все ж такі випадки поодинокі. Масова стихійна торгівля в столиці призупинена.

Житній ринок — це досить популярне серед киян місце. Зазвичай поблизу нього продавці торгують городиною, домашніми курами та яйцями. Але нині тут немає нікого. Яток просто неба по місту залишились одиниці. Якщо хтось і продає, то ховаються подалі від метро та великих транспортних розв'язок і просять їх не займати.

Штраф за порушення санітарно-епідеміологічних норм складає щонайменше 17 тисяч гривень. Одне з перших рішень, які оголосив Шевченківський суд щодо порушників карантину, стосувалось якраз торгівлі в невстановленому місці. Жінка продавала овочі та фрукти і не реагувала на попередження правоохоронців. Свою вину визнала і сплатила 17 тисяч штрафу.

Кореспондентка ТСН Інна Лебеденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *