Жінка прикинулася цивільною дружиною загиблого військовослужбовця та отримала 1,2 млн грн соцвиплат

У Кіровоградській області 32-річна жінка незаконно отримала 1,2 мільйона гривень державної грошової допомоги, видавши себе за цивільну дружину військового, який загинув у бойових діях на Сході України.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

“Під процесуальним керівництвом Новоукраїнської місцевої прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженню щодо жінки, яка шляхом шахрайства незаконно отримала 1,2 млн грн державної грошової допомоги, видавши себе за цивільну дружину військовослужбовця, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції”, – йдеться у повідомленні.

Підозрювана, скориставшись скрутним майновим становищем сестри загиблого, запропонувала останній поховати військовослужбовця за місцем свого проживання.

“(Після цього жінка – ред.) спекулюючи патріотичними настроями працівників міської ради, отримала довідки, які містили недостовірні дані про те, що вона дійсно проживала в цивільному шлюбі з загиблим та він брав участь у вихованні її дитини. На підставі вказаних довідок суд визнав підозрювану членом сім’ї загиблого героя, що і дозволило їй отримати компенсаційні виплати”, – повідомляють у пресслужбі прокуратури.

Обвинувальний акт щодо 32-річної жінки за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України спрямовано на судовий розгляд.  

 Нагадаємо, 30 червня у Києві повідомлено про підозру чоловіку, який шахрайським шляхом намагався заволодіти 25 000 доларів США за сприяння у призначенні на керівну посаду в Національний банк України. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *