Зеленський розповів, чому досі не виконав обіцянку "весна прийде – саджати будемо"

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що його критикують за втручання у справи правоохоронців, а з іншого боку вимагають навпаки – впливати на них. Тож на думку президента, громадянам України треба визначитись, чого вони хочуть більше – «посадок», чи щоб президент не мав впливу на правоохоронців, бо одне без одного не дає результату.

Про це розповідає президент України Володимир Зеленський у фільмі «Рік президентства Зеленського».

«Тут треба нашим громадянам розібратися чого вони хочуть. Тому що частина громадян кажуть: “Де «посадки»?” І я цього теж хочу і це обов’язково буде. Але коли я починаю когось з правоохоронців дзвонити і запитувати: «Де результат? Ми обіцяли…», то інша частина громадян починає казати:  «Ти  -президент, це не твої повноваження». Ви не можете до себе кликати правоохоронців», – пояснює Зеленський.

Він також додає, що зараз немає впливу на правоохоронців щодо того, кого саджати, а кого не чіпати, але він переконаний, що правоохоронці щотижня мають йому звітувати про результати їхньої роботи.  «Щотижня викликати їх і казати: «Де результат?», я впевнений, що такий вплив повинен бути, впевнений, що саме такий контроль від президента хочуть бачити люди», – заявив президент.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *