"Замість "Амінь" моргніть далеким світлом": в Одесі вірян збирають на великоднє богослужіння на парковці

В Одесі через запроваджений у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу карантин одна з євангельських християнських організацій вирішила провести богослужіння на Великдень на автопарковці поруч із будівлею церкви.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook старший пастор Одеської Народної Церкви Денис Сердиченко.

“У неділю, на Великдень 19 квітня о 20:00 – Автохвала. Уявимо собі Великодній вечір, парковку Одеської Народної Церкви, забитою автомобілями, сцену біля храму, на якій група прославлення виконує християнські гімни, живий звук, живі емоції, і ми, ті, що поклоняються Богу, сидячи в салоні автомобіля”, – написав він.

За словами Сердиченка, безпека є приоритетом.

“Приєднуйся на своєму авто. Не забудь про засоби захисту: маска, рукавички, антисептик. Дотримуйся дистанції. Для вас на парковці будуть перебувати розпорядники, які допоможуть вам запаркуватися і зайняти своє місце. Бери участь в прославленні і хвалі. Для залучення до заходу пропонуємо вам замість “Амінь” моргнути далеким світлом; замість оплесків – аварійка”, – пояснив пастор.

Водночас він зазначив, що також проводитимуть онлайн-трансляцію.

Нагадаємо, раніше карантинне богослужіння на парковці у власних авто провели у Південній Кореї. Проповідь пастор читав через гучномовець, а віряни простягали руки до неба крізь відчинені люки та вікна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *