З чорного ринку до Африки: в Одесі врятували маленьку левицю Налу, яку вигулювали у нічному клубі

Врятоване левеня: маленький хижак, якого вигулювали в нічному клубі Одеси, нині у безпеці. Фото з ним, опубліковані у соцмережах, спричинили у місті скандал.

Дитинча дикої тварини серед натовпу, галасу та гучної музики – це знущання, заявили зоозахисники, йдеться в сюжеті ТСН 19:30.

З появою левеняти режим дня родини зооволонтерки Зої Великої змінився, ніби в домі з'явилося немовля. Годування щотригодини, вранішні підйоми, майже весь час та увага – йому.

Маленьку самочку лева назвали Налою. Нині їй вже близько двох з половиною місяців. Живе оточена любов'ю та турботою. Вона цікава та грайлива, як усі діти, але сторожка й непередбачувана, як справжній хижак. От тільки від м'яса – відмовляється. Поки що харчується лише сумішшю для вигодовування цуценят.

“Ми додаємо бади, вітаміни, пробіотики. Все за протоколом, як нам прописали. Мене консультують постійно ветеринари. Це моя дитина, я з нею перебуваю безперервно від ранку до ночі”, – каже волонтерка.

Доглядати за левеням допомагає не лише уся її родина, а й домашні улюбленці. Пес устиг стати найкращим другом Нали.

“У нас є собака, який, як регулярний тренер, з нею бігає, стрибає, бореться. Вона абсолютно не проявляє агресії, бо тварини, котрі старші, вони відчувають, що, попри їхні розміри, вона все-таки кошеня, дитина”, – додає зооволонтерка Лізавета Тамбовцева.

Диких та екзотичних тварин або птахів в Україні легко можна придбати через Мережу. Зоозахисники кажуть, що нелегальний ринок процвітає: звірів розводять у чорних розплідниках, а потім продають.

“Це дуже прибуткова справа. Левиця народжує дитину, яку в два тижні забирають. Левиця розуміє, що її дитина загинула, і починає вагітніти знову і знову народжувати. Ці льви довго не живуть. Ми хочемо, щоб в Україні прийняли закон про заборону розведення диких тварин у неволі”, – наголошує пані Зоя.

Зараз левеня уже почали готувати до відправлення в Африку. У Південно-Африканській Республіці є заповідник для таких, як Нала, врятованих хижаків. Тварини живуть там під наглядом людей, адже пристосуватися після неволі до диких умов уже не здатні. Але в природі, в найкращому для них кліматі та серед собі подібних. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *