Вбивство бізнесмена в будинку Кожари: ексміністру подовжили термін арешту

Шевченківський районний суд Києва подовжив тримання під вартою із можливістю застави у майже 15 млн гривень колишньому міністру закордонних справ України Леоніду Кожарі, підозрюваному у вбивстві бізнесмена Сергія Старицького.

Ухвалу про подовження запобіжного заходу зачитав слідчий суддя 13 липня, пише “Укрінформ”.

“Слідчий суддя, розглянувши клопотання про подовження терміну тримання під вартою Кожари, ухвалив: клопотання – задовольнити, подовжити термін тримання під вартою підозрюваного Кожари до 25 серпня 2020 року. Визначити заставу у розмірі 14 млн 83 тисячі 400 грн”, – наголосив він.

Водночас сам Кожара не визнав свою провину, він запевняє, що до смерті Старицького не причетний.

“Загинула одна з найближчих мені людина, мій товариш. Я свого товариша завжди підтримував, і у мене не могло існувати жодних мотивів щодо планування і скоєння такого злочину”, – заявив ексміністр.

Нагадаємо,  21 лютого у маєтку міністра закордонних справ в уряді Миколи Азарова Леоніда Кожари, знайшли тіло бізнесмена Сергія Старицького. 22 лютого національна поліція за погодженням із прокуратурою перекваліфікувала розпочате кримінальне провадження за фактом загибелі чоловіка в селі Чайки Києва-Святошинського району з самогубства на умисне вбивство. 

Кожара мав право на зброю, яку було виявлено на місці загибелі Старицького, однак вона мала зберігатися у сейфі. 25 лютого Старицького поховали.

27 березня суд обрав Кожарі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб із можливістю вийти під заставу 14 млн 83 тисячі 400 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *