Вбивчі блискавки, потужні зливи, град розміром з куряче яйце: негода знов вирує Україною

Негода знов вирує Україною. Найбільше постраждав Північний Захід. На Рівненщині з пів сотні населених пунктів залишилися без світла, підтопила містечка та села. А на Волині пройшов град розміром з куряче яйце. Він побив дахи та городину.

А ще смертельні блискавки. Одна з них у Горохівському районі вбила 31-річного чоловіка. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Рівненщина

На Рівненщині під час негоди спостерігалися величезні блискавки. Підтопило містечка та села. Понад пів сотні населених пунктів знеструмлено. А потужна злива пронеслася трасою Рівне-Луцьк.

Волинь

В селі Старосілля град, який тут випав, був завбільшки з куряче яйце. Негода тривала, кажуть місцеві, якихось 5 хвилин, а біди наробила багато. Градом побило машини, шибки та покрівлі.

Негода вирувала і в сусідньому Горохівському районі. Гроза тут зірвалася раптово. 31-річний Іван урятуватися не встиг. Чоловіка вдарило блискавкою, коли той рибалив із товарищем у ставку за селом. Він загинув одразу.  

Вбивчі блискавки

Цього літа це не перша блискавка, що вбиває людину чи руйнує її житло. Місяць тому у селі Підгірці на Львівщині розряд вбив 15-річного Миколу, який разом із сестрою пас корів. На Волині також в червні блискавка поцілила в житловий будинок у селі Пульмо. Жінка не постраждала тільки дивом, бо у цей момент стояла біля вікна.

А на Кіровоградщині удар блискавки знищив усе майно у хаті і поранив 28-річну жінку. Від вибуху, судячи з усього, кульової блискавки у будинку підлетів дах і розійшлися стіни. Дивом тоді вцілили двоє дітлахів 6-ти та 7-ми років.

Читайте також:

В Індії блискавки лише за добу забрали понад сотню життів – десятки людей травмовано
Мегаблискавка довжиною 700 км побила світовий рекорд
У Росії в 16-річного футболіста влучила блискавка на тренуванні: з'явилося відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *