В уряді заявляють про чіткі сигнали виходу із коронавірусної кризи

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що є чіткі сигнали про вихід України із кризи, спричиненої карантинними заходами. Свідченням цього є зростання надходжень та фінансування видатків з державного бюджету.

Про це міністр сказав під час наради глави держави з представниками Кабінету міністрів, повідомляє Офіс президента. 

За словами Марченка, у травні план з доходів держбюджету виконано на 100%, у червні – на 105,5%. Це відбулося, зокрема, завдяки ефективній роботі Державної податкової служби. Крім того, митниця виконала планові показники в червні.

Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що перші результати реалізації програми стимулювання економіки України для подолання наслідків COVID-19 дають підстави очікувати на подальше поступове відновлення економічного розвитку.

Очільник уряду додав, що вперше за часи незалежності в Україні відбувається масштабне будівництво доріг.

Також уряд планує схвалити проєкт постанови, який передбачає збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку, з двох до двох з половиною розмірів прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, у червні Міжнародний валютний фонд попередив, що Україна може не швидко оговтатися від економічного спаду, викликаного коронавірусом. Відновлення економіки може затягнутися до 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *