В УПЦ МП спростували інформацію про госпіталізацію Онуфрія з коронавірусом

В Українській Православній Церкві Московського патріархату (УПЦ МП) заявляють, що митрополит Онуфрій добре почувається і не хворий на коронавірус.

Про це 18 квітня повідомила пресслужба УПЦ МП.

Як повідомляє центр інформації УПЦ МП, Онуфрій сьогодні здійснить Великоднє богослужіння в домовому храмі, у своїй резиденції.

“Таке рішення було ухвалено з метою уникнення скупчення безлічі вірян, які щороку хочуть потрапити на Великодню Літургію, яку очолює предстоятель УПЦ”, – йдеться в повідомленні.

Щодо інформації про стан здоров’я митрополита,то в УПЦ МП повідомили, що Онуфрій добре почувається та не хворіє.

“На даний момент Митрополит Онуфрій готується до Літургії і зустрічі Воскресіння Христового. Блаженніший здоровий і відчуває себе добре. Керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) знаходиться в Києво-Печерській лаврі, він здоровий і також готується до Великодньої Божественної літургії. У Великодню ніч він очолить богослужіння в одному з храмів Києво-Печерської лаври”, – додали в пресслужбі.

Згодом з’явилися фото  Онуфрія на сторінці у Facebook, де зазначено, що він готується до Великодня і добре почувається.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація про нібито шпиталізацію до лікарні з коронавірусом митрополита УПЦ МП Онуфрія та його помічника Антонія.

Як відомо, перший тест на коронавірус у депутата Вадима Новинського виявився позитивним, згідно з протоколом, тест мають повторити для більш точного діагнозу. За день до того, як депутат дізнався про діагноз, він спілкувався з предстоятелем УПЦ МП Онуфрієм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *