В Миколаївському порту стався витік олії: забруднено акваторію Дніпровсько-Бузького лиману

У Миколаївському морському торговельному порту через пошкодження труби стався витік рослинної олії, що спричинило забруднення акваторії.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

Зазначається, що аварія сталася на терміналі для перевантаження наливних вантажів у районі четвертого причалу. Витік олії спричинив забруднення акваторії Дніпровсько-Бузького лиману.

Своєю чергою, пресслужба порту повідомили, що наслідки забруднення вже усунули за допомогою бонових загороджень, які були встановлено. “Це не дозволило поширитися рослинній олії в акваторії Миколаївського морського порту. В роботу було запущено спеціалізоване судно т/х “МНМС-101″, використано сорбентні матеріали”, – йдеться у повідомленні.

Слід зауважити, що від від рослинної олії очищено 400 м.кв акваторії. Крім того, Державна екологічна інспекція взяла проби води в акваторії в місці забруднення, аби визначити, як витік олії вплинув на довкілля. 

Як повідомлялося, 21 червня біля одеського узбережжя із затонулого танкера “Делфі” стався витік палива. Пляма розливу досягла площі до 400 квадратних метрів і поширилася в бік пляжу з відпочивальниками. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *