В анексованій Алушті та двох селищах будуть подавати воду за графіком

В анексованому Криму від 23 вересня почнуть подавати воду за графіком до деяких населених пунктів. Зокрема, до міста Алушта, селищ Партеніт і Малий Маяк.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила “глава” адміністрації Алушти Галина Огнєва.

Причина таких обмежувальних заходів – малі обсяги води в Ізобільненському водосховищі. Зазначається, що вночі від 23:00 до 05:00 в системі водопроводу буде знижено тиск. Вода йтиме, але під дуже низьким тиском. 

“Це тимчасовий захід, але він допоможе заощадити і не допустити ситуації повної відсутності води. У водосховищі залишився невеликий обсяг, якого вистачить тільки до грудня. Зниження тиску – це економія як мінімум десяти тисяч кубометрів на добу. Це гарантія того, що навіть без опадів вода буде в кранах будинків і квартир до квітня наступного року “, – повідомила Огнєва.

Слід зауважити, що від 7 вересня у Сімферополі і 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів почався третій, найсуворіший етап обмежень подачі води через посуху і обміління Аянського, Партизанського і Сімферопольського водосховищ. Питну вода зараз подають в спеціальні години вранці та ввечері.

Як повідомлялося, Дніпровська прісна вода через Північно-Кримський канал піде до Автономної Республіки Крим лише після того, як український півострів буде деокуповано, про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко. Наукові дослідження підтверджують, що питної води для потреб населення більш ніж достатньо, якби ця вода не використовувалася на військові потреби Росії в Криму. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *