Українські медики нехтують засобами захисту від коронавірусу – заступник глави МОЗу

Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що лікарі інколи нехтують засобами індивідуального захисту та контактують з хворими без нього, поки немає позитивного тесту на коронавірус. Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1”.

“В тих лікарнях в яких я був забезпеченість засобами індивідуального захисту задовільна, я не скажу, що оптимальна, бо ми не маємо трьохмісячного запасу, але на перші 10-15 днів засобів індивідуального захисту вистачає. Не скажу, що така карнина скрізь, але ми говоримо про лікарні першої хвилі, які повинні приймати хворих з коронавірусною хворобою”, – заявив Ляшко.

За його словами, є проблеми із засобами захисту у лікарнях другої хвилі, але міністерство намагається вирішити цю проблему.

“Відмічається низька настороженість лікарів. Вони також не завжди одягають засоби захисту і приймають хворих поки немає встановленого діагнозу Covid-19. Я хотів би більшої настороженості. Хочу, щоб лікарі розглядали кожного пацієнта з темпратурою, як потенційного хворого на коронавірус”, – додав заступник міністра.

Раніше Ляшко заявив, що міністерство клопотатиме про подовження карантину до 12 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *