У ЗСУ за добу зафіксували три нових випадки коронавірусу: одна жінка у стані середньої тяжкості

У Збройних силах України за минулу добу зареєстровано три нових випадки захворювання на COVID-19.

Як повідомляє командування Медичних сил ЗСУ на своїй сторінці у Facebook, двоє хворих госпіталізовані до лікарень, один військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби. 

“За минулу добу зареєстровано 3 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. 2 хворих перебувають у закладах охорони здоров’я (Хмельницька міська лікарня – 1 працівник ЗС України, Житомирський госпіталь – 1 військовослужбовець), у Львівський області – 1 військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів в Хмельницькому та Львові задовільний, у пацієнтки в Житомирському госпіталі – середньої тяжкості. Усі хворі отримують необхідне лікування”, – йдеться у повідомленні.

Командування Медичних сил також заначає, усього що станом на 20 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 35 випадків коронавірусу, з них 2 людини одужали та 2 летальних випадки. 

Зазначимо, що в Україні станом на 20 квітня зафіксовано 5 710 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 151 летальний, 359 пацієнтів одужали. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *