У Житомирській області коронавірусом заразилася співробітниця міськради

У співробітниці Олевської міської ради в Житомирській області підтвердили зараження новим коронавірусом COVID-19. Колеги, які контактували із нею, перебувають на самоізоляції.

Цю інформацію підтвердив заступник Олевського міського голови Олександр Ніколайчук.

“Так, дійсно, на превеликий жаль, інформація підтвердилася, але Олевська міська рада продовжує здійснювати свою поточну діяльність і не зачиняється. Інші колеги, які потенційно могли з нею комунікувати, сьогодні перебувають вдома на відповідальній самоізоляції”, – заявив він.

У коментарі Житомир.info посадовець уточнив, що інфікована коронавірусом вже тиждень перебуває на лікарняному. Жінка мала симптоми ГРВІ і консультувалася із сімейним лікарем. У результаті, їй призначили тест на наявність коронавірусу, який 20 квітня підтвердив позитивний результат.

“Всі інші продовжують працювати. Самоізольовані знаходяться під контролем лікарів”, – сказав Олександр Ніколайчук.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *