У Житомирській області горить 50 гектарів лісу: димом затягнуло одне із селищ, інше – ледь не згоріло

У Житомирській області станом на вечір 16 квітня зареєстровано 48 пожеж в екосистемах. Гасіння займання ускладнює швальний вітер, який сприяє поширенню вогню. Пориви вітру досягають 17-22 м/с.

Про це звітують у ДСНС області.

Так, рятувальники гасять пожежу в лісовому масиві поблизу житлового сектору в мікрорайоні Мальованки в Житомирі. Його, кажуть рятувальники, вдень затягнув дим.

А поблизу села Рудня через підпал сухостою загорівся ліс. Він горить від 12.00. Загальна пожежі збільшилася від кількох гектарів до 50. Рятувальникам вчасно вдалося відвести полум’я від села і зупинити загрозу для пункту пропуску “Виступовичі”.

На місці пожежі зараз працює дев’ять одиниць техніки та 60 працівників ДП “Словечанське СЛГ”. Направлено резервну техніку ДСНС з сусідніх районів.

Нагдаємо, раніше у Житомирській області вогонь із охопленого полум’ям поля через сильний вітер перекинувся на село і знищив 32 будівлі, до того ж, один рятувальник потрапив до реанімації.

До слова, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт під №2339, який передбачає масштабне підвищення штрафів за спалювання трави і забруднення атмосфери. Штрафи для паліїв підвищились у 18 разів і тепер складають до 91800-153000 гривень.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *