У Запоріжжі від коронавірусу помер директор ринку, який працював попри карантин

У Запоріжжі від ускладнень коронавірусу помер директор ринку, який, попри заборону, працював на період карантину, йдеться в ТСН.16.45.

За життя 65-річного чоловіка тиждень боролися реаніматологи, але врятувати його не змогли. Чоловік керував базаром у Комунарському районі Запоріжжя. Уже під час карантину копи виявили там торгові точки, які працювали незважаючи на заборону. Кажуть, що коли почали фіксувати порушення, керівник ринку всіляко їм перешкоджав, на нього навіть склали адмінпротокол.

Згодом виявилося, що чоловік занедужав. Тиждень він лікувався вдома. Коронавірус у нього виявили тільки через 10 днів.

«Він тиждень займався самолікуванням і відвідав кілька лікувальних установ, там коло контактних було досить високим. Тому це дуже серйозне шмат роботи для наших лікарів-епідеміологів і для наших лікарів-дезінфекторів», – заявив  головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *