У Запоріжжі коронавірусом заразився 7-річний вихованець дитячого будинку

У Запорізькому дитячому будинку-інтернаті в 7-річного вихованця закладу виявили новий коронавірус COVID-19. Симптоми недуги мають ще п’ятеро дітей.

Про це повідомив Запорізький штаб із боротьби з коронавірусом у Telegram. 

Як повідомляється, дитячий будинок-інтернат перебуває у підпорядкуванні Запорізької облради. Загалом у закладі нині 120 дітей. Вони та працівники інтернату проходять тестування на можливість зараження коронавірусом.

До слова, коронавірус також виявлено в кількох гуртожитках Запоріжжя. У понеділок, 4 травня, стало відомо, що занедужала жінка, яка живе на четвертому поверсі, нині її ушпиталили. Хвора працює в одній із міських лікарень, найімовірніше, там і заразилася.

Зазначимо, що станом на ранок 4 травня у Запорізькій області виявили 285 випадків коронавірусу COVID-19, із них п’ять –  летальні. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *