У Запоріжжі коронавірус виявили ще в одному гуртожитку: захворіла медпрацівник

У Запоріжжі COVID-19 виявлено ще в одному гуртожитку. Занедужала жінка, яка живе на четвертому поверсі, нині її ушпиталили. Відомо, що хвора працює в одній із міських лікарень, найімовірніше, там і заразилася, йдеться у ТСН.12:00.

Напередодні увечері до гуртожитку прибули медики разом з правоохоронцями, в сусідів хворої  взяли необхідні аналізи. Їм також заборонили виходити з будівлі до рішення епідемічної комісії.

“Нічого не говорили, нічого не пояснювали. Взяли аналізи і все. Не випускають, нічого”, – кажуть пожильці.

“Нас навіть на чужі поверхи не пускають – нас просто тупо закрили і все”, – додають сусіди.

В тих, хто хоче вийти на вулицю, правоохоронці перевіряють документи. Не випускають на двір лише мешканців четвертого поверху – для інших людей обмежень нема. Всі питання з доставкою продуктів та засобів першої необхідності влада обіцяє вирішити найближчим часом.

Загалом на поверсі, де жила хвора, проживає близько 40 людей. Усі вони користувалися спільними кухнями та санвузлами. Результати ПЛР-тестування мешканців поверху мають бути відомі протягом сьогоднішнього дня.

Нагадаємо, минулого тижня у Запоріжжі коронавірус виявили у 15 мешканців іншого гуртожитку, 6 з них – діти. У решти пожильців ПЛР-дослідження дало негативний результат. Гуртожиток закрито на карантин, біля входу чергують правоохоронці. 

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *