У Миколаївський області перевіряють, де могли підхопити коронавірус перші заражені

У Миколаївський області, де лише сьогодні, 11 квітня, підтвердили перші випадки інфекції COVID-19, намагаються з’ясувати, де хворі підчепили хворобу.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На Миколаївщині лабораторно підтвердили два перші випадки захворювання на коронавірус у двох жительок  Вознесенського району, їхній стан між середнім і тяжким. Звернулися до лікарів вони досить пізно – на третю добу після появи симптомів.

Де могли інфікуватися ці жінки поки що з’ясовують. Начебто самі вони за кордон не їздили. Але в їхньому селі на самоізоляції перебувають шестеро людей, які повернулися із заробітків. Тож зараз перевіряють, чи всі вони дотримувались карантину, як зобов’язалися, і чи не могли контактувати з цими жінками.

“Ми маємо дані, що в цьому селі приїхали шестеро осіб, які раніше перебували в Польщі. Я хочу сказати, що три людини з них, які перебували на самоізоляції, завершили цю процедуру. Три досі у самоізоляції”, – сказав Володимир Клочко, головний санітарний лікар Миколаївщини.

“Визначено, що на території області на підставі цього випадку вступає в дію надзвичайна ситуація. Вона об’явлена на території всієї області. Всі штаби приведені у повну бойову готовність. Наразі працюємо по місту Вознесенські і Вознесенському району”, – додав заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі.

Очільники Миколаївської області відзвітували, що до можливого спалаху COVID-19 область готова. Для хворих на коронавірус підготовлено чотири лікарні. Медики забезпечені усім необхідним приблизно на 22 дні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *