У Миколаївській області вже 14 випадків коронавірусу: заражені тісно спілкувалися між собою

Вознесенський район Миколаївської області став епіцентром спалаху нової коронавірусної інфекції COVID-19 в регіоні. Там недугу лабораторно діагностували в 14 осіб. Упродовж доби в регіоні інфекцію підтвердили у дев'ятьох людей.

Про це повідомили в місцевій обласній держадміністрації.

З'ясувалося, що у дев'ятьох  із цих людей коронавірус підтвердили за останню добу. Двоє інфікованих живуть в селі Воронівка, шестеро у Вознесенську і один – у селі Прибужани. Заражені коронавірусом були в тісних стосунках.

“Зазначені особи належать до тісного кола спілкування, із раніше захворівшими, за релігійною ознакою”, – сказали у ОДА.

Так, від учорашнього вечора до ранку 14 квітня до медиків звернулися чотири людини з підозрою на COVID-19, одну з них ушпиталили, іншим лікарі призначили амбулаторне лікування.

Крім того, наразі в інфекційному стаціонарі перебуває 17 пацієнтів з підозрою на коронавірус та два пацієнти з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19.  Ще троє заражених лікуються вдома.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *