У Миколаївській області померла перша пацієнтка, яка лікувалася від коронавірусу

У Миколаївській області в інфекційній лікарні померла місцева жінка, яка раніше заразилася новим типом коронавірусу COVID-19. Із життя пішла літня жінка.

Про це 21 квітня пише місцеве видання “Преступности.НЕТ”.

Згідно з попередньою інформацією, 84-річна померла мешкала у селі Воронівці Вознесенського району і була однією з перших, хто підхопив коронавірус в регіоні. 

Як зазначається, тіло жінки заберуть з обласної інфекційної лікарні співробітники КП “Миколаївська ритуальна служба”.

Тим часом, в Миколаївській ОДА повідомили, що 21 квітня в області зареєстрували ще 42 підтверджені випадки COVID-19. Зафіксовано групове захворювання у Вознесенському районі. Таким чином, кількість заражених коронавірусом у Миколаївській області сягнула 83 осіб.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *