У Мелітопольському зоопарку тигриця відмовилась від двох новонароджених тигренят

Двох тигренят рятують у Мелітопольському зоопарку, оскільки від малюків відмовилася мама. Тигриця навіть не підійшла до діточок після пологів, а коли ті вже заходились від голоду, безперешкодно віддала наглядачам, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Малюкам виповнився тиждень. І малят вперше після тижневого карантину винесли на вулицю. Чутливі носики, жага до нових вражень і ще трохи неслухняні лапи. Кошенята жадібно ковтають незнайомі запахи. Та намагаються відчути світ наосліп.

Напевно, найбільше малюки хотіли б ткнутись носом у маму, але шукати її марно. Обидвом тигренятам батьків замінили люди. Справжні ж батьки малюків – зовсім молода пара амурських тигрів. Обом лише 4 роки. Ці хлопчик та дівчинка у мами Тіари первістки. Проте, хоч вони лише за два десятки метрів від неї, тигриця взагалі на них не реагує. Чому,  в  зоопарку  не розуміють. 

“Не годувала. Не підходила. Вона просто займалась своїми справами. Вона купалася, грала, їла, а діти розривались без неї. Ми, звичайно, не відразу їх забрали. Хотіли, щоб вона передумала, але цього не сталося”, – каже директорка зоопарку Олена Кусяк.

Перша прогулянка тигренят минає швидко, їх вже треба годувати. Малюки їдять кожні дві години. І завжди разом. Поки звірят годують поживними сумішами, а м’ясо братику й сестричці почнуть давати ближче до місяця. Тоді ж обіцяють придумати й імена.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *