У Львові підпільно відкрились фітнес-центри: двері зачинені, а відвідувачі постять фото з тренажерів

У Львові запрацювали фітнес-центри, спортклуби та басейни попри те, що карантин в області поки вирішили не послаблювати.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Про повне відкриття закладів власники заявили напередодні, на сторінках у соцмережах оприлюднили відповідні оголошення та запрошувати клієнтів. Дехто з клієнтів навіть почав хвалитися світлинами з клубів на тренажерах, але при цьому двері закладів зачинені. І публічно на камеру про відкриття там говорити не хочуть, але переконують, що працюють з дотриманням рекомендацій.   «Ми дотримуємося всіх рекомендацій, які прописані Кабміном, головним лікарем  – це температурний скринінг, це обробка рук, це обмеження людей, тобто люди приходять тільки по запису», – каже директор спортклубу Наталя Герцик.

Примітно, що і поліцію, яка перевіряє дотримання карантину, до клубів не пускають і замовчують інформацію про відвідувачів.

В обласному департаменті охорони здоров'я категоричні: дозволу на роботу спротзакладам ніхто не видавав. «Хочу нагадати, що Львівська область надалі залишається в переліку тих областей, показники яких не дозволяють пом’якшити карантин, тому жодних послаблень в нас не відбулося», – каже керівник Львівського обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

“Людина, яка виділяє коронавірус, може абсолютно почуватися здоровою, якщо така людина буде знаходитися в гардеробі, в спортзалі видихати повітря без маски, то людина, яка може знаходитися на метр від неї, на жаль, може наразитися на небезпеку», – додає інфекціоніст Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко.

Нагадаємо, що Львівщина у трійці лідерів по захворюваності. За останню добу виявили  49 нових інфікованих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *