У Львові дівчина Холодницького потрапила у ДТП, коли переходила дорогу

У центрі Львова, в понеділок 21 вересня, маршрутка зачепила Юлію Бойко – дівчину екскерівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, який нещодавно подав у відставку. 

Про це розповів Холодницький у коментарі “Українській правді”, а також повідомляє місцеве видання “Варта 1”.

За даними ЗМІ, маршрутний автобус №45 на вулиці Дорошенка у Львові зачепив дзеркалом дівчину, яка переходила дорогу і не звернула увагу на транспортний засіб. Постраждала отримала незначні ушкодження, “швидка” доправила її до лікарні. Пасажири маршрутки попадали від різкого гальмування, повідомив кореспондент з місця події.

Холодницький підтвердив УП, що його Юлю на пішохідному переході зачепила маршрутка – травми не важкі.

Нагадаємо:

Попередній очільник САП Назар Холодницький написав заяву про звільнення минулого місяця. На посаді він працював п'ять років. 
Неабияке занепокоєння ключових європейських держав і світового банку викликає процедура обрання його наступника. Робити це має спеціальна комісія. Із сімома з 11 її членів сьогодні вже визначилася Верховна Рада.
Одразу три фракції – “Голос”, “ЄС” та “Батьківщина” голосували проти, бо наполягають, запропоновані кандидатури “захищають корупціонерів і самі не можуть пояснити походження свого майна”.
Прозоре обрання глави САП – є однією з умов надання Україні 600 мільйонів євро допомоги. І критерієм, через який можуть зупинити безвіз. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *