У Львівській області у 35 лікарів виявили коронавірус: де вони підчепили недугу

У Львівській області у 35 медиків виявили коронавірус. Де інфікувалися — у сюжеті ТСН.19:30.

У селищі Рудно неподалік Львова закрили на карантин амбулаторію сімейної медицини. Там коронавірус виявили у чотирьох медиків. Одна лікарка перебуває в медичному закладі, але де вона заразилася, достеменно не відомо. Утім, напередодні лікарка консультувала родину з трьох осіб, в яких були симптоми ГРВІ.

“У більшості випадків, це медики не з лікарень, в яких надається медична допомога пацієнтам з COVID-19. Це є медики, які мали випадковий контакт з пацієнтами, в яких виявився підтверджений діагноз в загальних стаціонарах області”, – каже в.о. керівника департаменту охорони здоров'я Львівської обласної адміністрації Андрій Васько.

У Жовківську лікарню три тижні тому потрапила 58-річна пацієнтка із пневмонією. Тиждень вона приховувала від лікарів, що контактувала з родичкою, яка повернулася з Італії. Згодом у неї виявили позитивний тест на коронавірус. Поки жінка лежала у райлікарні, то встигла заразити сусідку по палаті і двох медсестер. Згодом ще у семи родичів сусідки по палаті теж виявили COVID-19.

Два тижні частина персоналу терапевтичного відділення та всі пацієнти були на обсервації, але після закінчення коронавірус виявили ще в одного пацієнта. Відтак лікарі і пацієнти, які контактували з хворим пішли на повторну ізоляцію.

“Через десять днів персонал, який був контактний, повторно здаватиме ПЛР-аналізи для остаточних результатів”, – каже завідувачка терапевтичного відділення Жовківської лікарні

У терапевтичному відділенні триває дезінфекція. У суботу воно нову запрацює. На роботу вийде той персонал, який від початку був на самоізоляції вдома, тобто вони з хворими не контактували.

Кореспондентка ТСН Наталка Волосацька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *