У Київській ОДА розповіли про ситуацію в гуртожитку Вишневого, де стався спалах коронавірусу

Мешканці гуртожитку у Вишневому, де у 37 людей виявили коронавірус і двоє хворих померло, два тижні перебуватимуть в режимі ізоляції у гуртожитку.

Про це в ТСН.19:30 розповів директор департаменту охорони здоров'я Київської облдержадміністрації Максим Іонов. 

За його словами, існують певні складнощі, адже це гуртожиток приватного типу. “Там багато інших структур, які не є під прямим підпорядкуванням Київської ОДА. Але там виставлена охорона. Місцева влада ухвалила рішення про забезпечення продуктами харчування, медикаментами, спостереження стану здоров'я (на місці є медики – Ред.)”, – каже чиновник.

У Києво-Святошинській лікарні передбачили розташування додаткових ліжко-місць, розповів Іонов. 

“Ситуація, яка виникла у гуртожитку, перша. Важко відразу прийняти усі алгоритми, які заплановані для таких ситуацій. Зранку на засіданні спецкомісії ухвалили рішення ізолювати гуртожиток, а також щодо харчування цих людей. Від п'ятниці з'явився медичний пост”, – каже Максим Іонов.

Наразі з 60 відібраних зразків 37 виявилися позитивні. “Чекають черги 90 мазків, які були взяті. Зробимо мазки і аналізи на ПЛР у всіх людей. Сподіваємося, що ситуація буде контрольована”, – каже директор департаменту охорони здоров'я Київської ОДА.

Як повідомлялося, у Вишневому, що під Києвом, мешканці гуртожитку масово захворіли на коронавірус. За попередніми оцінками, там мешкає понад 300 людей. Точну кількість мешканців наразі з’ясовують правоохоронці та місцева влада. На цю мить виявлено в осередку 37 хворих, зокрема діти. Є двоє людей померлих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *