У Кривому Розі понад пів сотні шахтарів продовжують страйкувати під землею: протест триває вже 18 днів

Вісімнадцяту добу тривають протести в чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату, (КЗРК) вимагаючи підвищення заробітної плати та забезпечення нормальних умов праці. Під землею залишаються 154 гірники.

Про це повідомляє голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець у Facebook.

“Як я казав, консенсусу в перемовинах, в частині що стосується рівня підвищення зарплат, вчора не знайдено. У Кривому Розі та Києві тривають акції на підтримку шахтарів”, – написав він стосовно переговорів гірників з керівництвом КЗРК, які велися в суботу, 19 вересняНагадаємо:

3-го вересня у Кривому Розі гірники шахти “Жовтнева” не піднялися на поверхню, оголосивши акцію протесту. Вони вимагають підвищення заробітної плати та забезпечення нормальних умов праці і повернення пільг, які скоротили 2016 року. 

Криворізький залізорудний комбінат – недержавне підприємство, до складу якого входять чотири шахти: “Жовтнева”, “Батьківщина”, “Тернівська”, “Гвардійська”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *